Керівник – Вялов Юрій Петрович

Концертмейстер- Тарас Дем’янчук

Найстаршому колективу міського Палацу культури імені Шабельника О.А.  у 2018 році виповнилось  35 роки. Не зважаючи на поважний  вік, колектив  підтвердив почесне звання «народний аматорський».

Хор ветеранів  створено у  1983 р. за  ініціативи ветеранів війни Віктора Івановича Удовиченка, Любові Марківни Конончук та Степана Йосиповича Лівінського. Першим керівником хору, і на той час директором   міського Будинку культури був Микола Григорович Дідус. З початку колектив налічував лише 23 хориста. Йшов час, хор зростав, мужнів, і збагачувався його репертуар. З 1985 року  художнім  керівником колективу призначено Тамару Іванівну Муляр.

З 1987 року хор ветеранів очолив випускник  Харківського інституту культури та Одеської національної музичної академії імені Нежданової Юрій Петрович Вялов.

У 1991 році аматорському колективу було присвоєно звання „Народний”.

Немало здобутків має хор, він – переможець Всеукраїнських, обласних  фестивалів, оглядів-конкурсів, неодноразово нагороджений  дипломами , грамотами та цінними подарунками, серед них – Диплом Міністерства культури СРСР. 1992 році колектив став переможцем Всеукраїнського телевізійного музичного турніру «Сонячні кларнети»,   у 1997р. нагороджений Почесною  грамотою Бердичівської міської Ради, Почесною грамотою  управління культури  обласної державної адміністрації, у 2002 р отримав Диплом Ради обласної організації ветеранів за Перше місце у  огляді хорів ветеранських колективів, Диплом Житомирського обласного управління  культури за Перше місце в Обласному конкурсі у рамках свята „ Зорі Полісся”, у 2003 році здобув перше місце в обласному фестивалі  хорів ветеранів війни.

30-річний ювілей відзначив колектив у 2013 році на сцені міського Палацу культури імені Олексія Шабельника. У репертуарі хору – твори   українських композиторів  – класиків М.Лисенка, С.Людкевича, Вербицького, Д. Бортнянського, М.Леонтовича,  композиторів сучасності  О.Білаша, О.Коляди, твори на вірші Т.Шевченка та на тексти поетів-аматорів Бердичева. На базі колективу діють також   малі хорові форми  – солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні групи – жіноча та чоловіча. У 2005 році на баз хору створений ансамбль пісні „Бердичі”.

Хор ветеранів і нині має значну  концертну діяльність, на його рахунку – сотні виступів у навчальних закладах, військових частинах, трудових колективах міста.

У 2015 році Народний аматорський Хор ветеранів війни та праці активно приймав участь у загальноміських заходах.

У2016 році колектив Народного аматорського Хору ветеранів війни та праці наполеглево працюв над удосконаленням майстерності виконання творів, а також приймав участь у загальноміських заходах.

У 2017 році учасники колективу мають значну  концертну діяльність, на їх рахунку – сотні виступів у навчальних закладах, військових частинах, трудових колективах міста. Адже саме потяг до пісні спонукає їх іти до міського Палацу культури, не дивлячись на стан здоровя, не звертаючи уваги на літню спеку чи зимній мороз. За стінами цього закладу вони- люди, за плечима яких довгий та нелегкий життєвий шлях, а у репетиційній залі- учасники Народного аматорського Хору ветеранів війни та праці міського Палацу культури імені Олексія Шабельника.

Контакти

  • +380 (4143) 4-11-80, +380 (98) 626-17-24
  • МПК: пл. Мистецька,1

    ТЕАТР: вул. Європейська, 21

Каса

  • +380 (98) 626-17-24
  • Каса МПК працює щоденно з 10:00 по 18:00

    Театральна каса працює з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 17:00

    *У вихідні дні квитки до театру можна придбати в касі МПК

АДРЕСА

Україна, м. Бердичів
пл. Мистецька, 1

X