Керівник – Діана Олександрівна Жолудь

Дитячий танцювальний колектив сучасного та естрадного танцю  „ Сенсація” був створенний 2012р. на базі Палацу культури ім. Шабельника О.А..

Керівником якого є Жолудь Діана Олександрівна та педагогом репетитором підготовчих груп – Лагутова Анастасія Євгенівна. Ансамбль став одним з улюблених танцювальних колективів для  жителів міста та області.

Основу репертуару ансамблю складають сучасні, естрадні та стилізовані  танці  «Затанцюймо разом», «Я намалюю», «Заборонена пристрасть», «Style girls” сюжетні хореографічні картинки  „Благаю”, „Наш веселий двір”, «Хеллоувін», «Казка по новому», «Жабенята», «Домовички», «О,цей джаз»

Важливе місце в репертуарі колективу займають танці, які відображають життя дітей: хореографічні композиції „Історія шкільного кохання”, „Вытворяшки”, «Спогад про дитинство»,, «Найдорожча від усіх»,  „Мрія кожного з нас”, «Літо» З великим задоволенням діти роблять хореографічні постановки солістам Міського палацу культури: «Поцілую», «Ой зима,зама…», «Кароока», «А моя любов», «Сірі гуси», «Весна» та ін..

Сюжетні танці, які лежать в основі репертуару, допомагають керівникам виховувати дітей, всебічно розвивати їх танцювальні , акторські здібності  та найкращі людські якості.

„Сенсація”- це колектив який швидко розвивається, плідно працює над своєю майстерністю, їздить на різні міжнародні та всеукраїнські фестивалі та конкурси, де з кожним роком отримує все більше перемог, та стає гідним конкурентом для колективів з інших міст та країн.

У 2013 році ансамбль «Сенсація» отримав дві срібні нагороди на Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Планета» в м.Чернігові. З цього фестивалю й почалася біографія виїздів та перших нагород колективу.

  У 2014 році ансамбль  «Сенсація» стає «Колективом чемпіоном» на Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «Планета» в м.Чернігові,отримує спеціальну премію «За найкраще втілення дитячої тематики у хореографії. Краща постановка шоу» за хореографічну картинку « Хеллоувін» де отримує Золоту,Срібну та Бронзову премію .

Та отримує II та два III місця у Міжнародному дитячому фестивалі – конкурсі мистецтв «Соняшник» м.Київ.

У 2015 році колектив ансамблю на Міжнародному дитячому фестивалі – конкурсі мистецтв «Соняшник» м.Київ отримав Гран-Прі у номінації патріотика, I місце у номінації сучасний танець , II місце дует Кущ Кіра та Остапюк Роман у номінації естрадний танець, та III місце у номінації сучасний танець.

А також на Першому міжнародному фестивалі-конкурсі «Київська веселка» отримує I-ше місце у номінації естрадної хореографії з патріотичною постановкою «Благаю»

У 2016 році ансамбль бере участь у I Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Мамине щастя» де і отримує найвищу нагороду – ГРАН-ПРІ з хореографічною композицією «Всех людей дороже» , I місце у номінації патріотка ,I та II місця у номінації естрадна хореографія , та III місце у номінації сучасна хореографія – змішана вікова категорія.

Солісти ансамблю Цвіркун Олена та Зєлєнков Данил нагороджується I місцем у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» м. Київ, та отримує нагороду за найкращу балетмейстерську роботу у відкритому фестивалі – конкурсі хореографічних колективів «Мистецькі ворота»м.Житомир з танцем «Домовята». Та II місце у Всеукраїнському конкурсі – фестивалі «Зірки виходять на сцену» м. Скадовськ.

Дует Кущ Кіра та Зєлєнков Данил отримує III місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» м.Київ.

Ансамбль «Сенсація» бере участь у обласному конкурсі хореографічного мистецтва «У ритмі танцю» м.Бердичів де отримує нагороду II-го ступеня., а також у Всеукраїнському конкурсі – фестивалі «Зірки виходять на сцену» м. Скадовськ також отримує II-ге місце у номінації естрадний танець.

Восени 2016 р. колектив бере участь у Всеукраїнському конкурсі естрадного мистецтва «Осінні зірки» де отримує I-місце в середній віковій категорій, та II- ге в молодшій та старшій віковій категорії.

У 2017 році

III на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Музичний олімп»

1 місце середня вікова категорія, 2 місце молодша, та 2 місце старша вікова категорія.

1 місце на Всеукраїнському фестивалі «Мелодії добра»

2 місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Київська веселка»

2 місце на IV Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Єднаємо серця»

Дует Зеленков Данил та Цвіркун Олена здобули 1 місце на III місце на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Музичний олімп»

Солістка Вікторія Сорочан отримала 2 місце на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Музичний олімп»

-Дует Поліщук Марія та Поліщук Софія  здобули 1 місце на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Музичний олімп» та 1 місце на II Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Мамине щастя»; 1 місце на Всеукраїнському конкурсі талантів «Феєрія зірок»;

Контакти

  • +380 (4143) 4-11-80, +380 (98) 626-17-24
  • МПК: пл. Мистецька,1

    ТЕАТР: вул. Європейська, 21

Каса

  • +380 (98) 626-17-24
  • Каса МПК працює щоденно з 10:00 по 18:00

    Театральна каса працює з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 17:00

    *У вихідні дні квитки до театру можна придбати в касі МПК

АДРЕСА

Україна, м. Бердичів
пл. Мистецька, 1

X