Керівник – Заслужений працівник культури України Тєтьоркін Анатолій Григорович

Велику роль у концертному житті міста Бердичева  відіграє народний аматорський духовий оркестр.  Створено оркестр у 1970 році. З 1992 року його очолив  Тєтьоркін Анатолій Григорович, випускник Житомирського училища культури. У 1973 році колектив духового оркестру отримав почесне звання „Народний”. З грудня 2009 року учасники оркестру фінансуються з бюджету міського Палацу культури імені Шабельника О.А.

З початку свого існування колектив веде активну концертну діяльність: обслуговування офіційних церемоніалів на загальноміському  рівні, участь в урочистій ході з нагоди державних свят, покладання квітів, зустріч та проводжання закордонних державних делегацій

Унікальне та різноманітне сусідство жанрових форм і стилів, у яких виступає оркестр, є результатом натхненної праці та досвіду музикантів і керівника.

Повернути до Бердичева славну традицію недільних концертів духової музики у парку відпочинку вирішила адміністрація Парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка та учасники духового оркестру заводу «Прогрес».   Долучитися до прекрасного і просто гарно відпочити під звуки одного з кращих творчих колективів області усі бажаючі можуть щонеділі із 17-ї по 19-ту годину

Репертуар оркестру різноманітний – це твори  сучасних композиторів  та композиторів_–__класиків, сучасні музичні естрадні програми (виступи з солістами-вокалістами,_солістами-інструменталістами); розважальний “парковий” репертуар; фольклорні доробки в сучасній інтерпретації;
джазові програми у виконанні BIG-BAND оркестру;
марші, вальси, польки фокстроти і танго,  військово-патріотічні пісні і мелодії,  шлягери української, російської, радянської і зарубіжної естради. Більшість аранжировок зроблено спеціально для цього колективу його керівником.

Оркестр має багато виступів на різних сценах міста та за його межами, він постійний учасник обласних та міських оглядів – конкурсів духових оркестрів , неодноразово нагороджений грамотами та дипломами. Колектив  здатний трансформуватися в окремі малі музичні форми:
«Троїсті музики» (фольклор, народна музика), диксиленд ? джазові програми, блюзи; та  BIG-BAND ? джазові стандарти у виконанні оркестру

2005 рік-ювілейний для колективу. 25 листопада відбувся Ювілейний творчий вечір оркестру „Чарівні мотиви” з нагоди 35-річчя його створення. У концертній програмі були представлені твори  вітчизняних та іноземних композиторів, твори для малого складу оркестру, авторські твори Бердичівських композиторів.

2006 рік для колективу оркестру запам’ятався отриманням ГРАН – ПРІ в обласному конкурсі-огляді духових оркестрів  \м. Володар-Волинський\, в квітні колектив підтвердив почесне звання „Народний аматорський”.

У 2007 році    оркестр вже вкотре  порадував бердичівлян здобуттям ГРАН – ПРІ  в обласному конкурсі духових оркестрів та святі духової музики в місті Бердичеві, а керівнику оркестру- Анатолію Тєтьоркіну було присвоєно почесне звання Заслуженого працівника культури України.

За високі досягнення, колектив та його керівника нагороджено відзнакою міського голови на щорічній церемонії відзначення перемог, досягнень, рекордів бердичівлян «Місто нашої долі» у напрямках «Кращі в культурі» та «Славімо рідне місто»

2008 рік приніс колективу оркестра ІІ місце  в обласному конкурсі-огляді духових оркестрів.

У 2009 році колектив взяв участь в обласному святі духової музики у м.Житомирі.

2010 рік – ювілейний для колективу, який відсвяткував 40-річчя  творчої діяльності.

2011 рік –  оркестр разом з колективами МПК звітував у м. Житомир, де і отримали найвищу нагороду – ГРАН-ПРІ.

2012 рік – І місце на обласному огляді-конкурсі духових оркестрів  Житормирської області, м.Володарськ  Волинський.

У 2014 році колектив прийняв участь в благодійному концерті для воїнів АТО в Сумській області.

Також колектив отримав І місце на обласному конкурсі духових оркестрів та І місце на конкурсі управління культури ОДА «Золоті джерела» в номінації «Кращий аматорський колектив області.

У 2015 році – участь у загальноміських заходах.

2016-оркестр був нагородженний дипломом за успішний виступ на регіональному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь».Також у цьому році Диплом за ІІІ місце на конкурсі- фестивалі «Якщо ти зірочка, засвітись» у номінації «Інструментальне виконання» та ІІ місце у Х обласному фестивалі- конкурсі «Великодні дзвони», Диплом за І місце на Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацького мистецтва «Музичний олімп» здобув Гальчук Кирило, соліст Народного аматорського духового оркестру.

У 2017 році колектив взяв участь в обласному святі духової музики в м.Житомирі. Також у 2017 році оркестр отримав Диплом за І місце на Всеукраїнському фестивалі «Мелодії добра», І місце на Всеукраїнському фестивалі- конкурсі молодих митців музичного, театрального  та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України» у номінації «Інструментальний жанр», Диплом І ступеня на ХVІ Міжнародному молодіжному фестивалі «Мистецькі барви», Диплом І ступеня  та Гран-прі на фестивалі- конкурсі вокально- інструментальної творчості учнівської молоді «Музика, що єднає молодь» здобув Гальчук Кирил соліст Народного аматорського духового оркестру.

Контакти

  • +380 (4143) 4-11-80, +380 (98) 626-17-24
  • МПК: пл. Мистецька,1

    ТЕАТР: вул. Європейська, 21

Каса

  • +380 (98) 626-17-24
  • Каса МПК працює щоденно з 10:00 по 18:00

    Театральна каса працює з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 17:00

    *У вихідні дні квитки до театру можна придбати в касі МПК

АДРЕСА

Україна, м. Бердичів
пл. Мистецька, 1

X