Керівник – Ігнатенко Сергій Іванович

Колектив Народної аматорської музичної студії «Час» створений в 1986 році. З 2002 року його очолює Ігнатенко Сергій Іванович.

Студія „Час” – учасник республіканських та обласних оглядів – конкурсів, молодіжних фестивалів, популярний колектив, що має неабияку кількість  шанувальників серед молоді міста. Його учасники – юнаки та дівчата, що навчаються та працюють  у Бердичеві  і бажають творчої самореалізації.

Жоден захід Бердичева – від офіційних до розважальних  концертів та дискотек не обходиться без виступів учасників  студії.

Творчі досягнення колективу неодноразово відмічені грамотами та дипломами. Ансамбль – Лауреат 3 –го Всесоюзного фестивалю естрадної музики „Кривий Ріг- 91”.

Своє мистецтво колектив неодноразово показував за межами України.

В1989 році – поїздка в Польщу , 1990 рік – учасник фестивалю молоді в Болгарії.

З моменту створення колектив постійно працює і вдосконалює виконавську майстерність. В репертуарі студії є власні авторські твори. Керівник – Сергій Ігнатенко – автор-виконавець , аранжувальник своїх і всіх творів , які виконуються колективом.

Учасники колективу записують свої власні альбоми , беруть участь в концертах   та загальноміських заходах.

Студія «Час» постійно вдосконалює свій творчий рівень, має багато сил та натхнення для створення чудових пісень, які чарують та зігрівають серця бердичівлян та гостей міста, виконуються  іншими колективами не тільки в області , а й за межами.

В 2003 році Т.Ігнатенко, солістка ансамблю, брала участь у конкурсі дитячої пісні „Поліські зорі”.

У квітні 2004 солісти студії „Час” В.Батирєв, та Є.Тарнопольська приймали участь у відбірковому турі   всеукраїнського конкурсу „Червона рута” м. Житомир.

В серпні 2005 року солістка  Інна Морозова  приймала участь у концерті на Майдані Незалежності \м.Київ\.

2006 рік: сімейний дует родини Ігнатенків отримав диплом переможця на Всеукраїнському фестевалі сімейної творчості  «Родинні скарби України» (м. Київ

Стала традиційним участь солістів студії  „ЧАС” у щорічних Міжнародних торгах хліба у м. Яворі \Польща\. В 2006 році  Польщу  відвідали із концертами Сергій  Ігнатенко, Алла Стеценко, Інна Морозова, Кирилюк та Наталія Боголюб. Колектив у квітні 2006 року підтвердив звання „Народний аматорський”.

У 2007 році, традиційно, солісти студії відвідали з концертом міста-побратими Явір та Сєдльце, /Польща/.

2007 рік став знаменним виходом у світ першого аудіо альбому пісень про рідне місто «З любов’ю до Бердичева» , в який увійшли пісні у виконанні солістів ансамблю – Інни Морозової, Алли Стеценко, Людмили Гранковської, Тетяни Ігнатенко, Вікторії Петренко, Сергія Ігнатенко.

Для солістки студії – Тетяни Ігнатенко 2007 рік запам’ятається  випуском першого сольного аудіо альбому «На крилах долі», автором і аранжувальником  пісень молодої співачки є Сергій Іванович Ігнатенко.

У 2008 році колектив студії взяв участь у святковій концертній програмі з нагоди Днів міста Сєдльце, Польща та Міжнародних Торгах хліба у м. Яворі, Польща. Солістки студії – учасники загальноміських заходів з нагоди визначних подій в історії міста та держави. Інна Морозова,  Наталія Боголюб та Олена Мазунова  взяли участь в обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу «Червона рута». На пісню солістки колективу Тетяни Ігнатенко був відзнятий відео кліп «Місто під сонцем», який здобув перше місце у конкурсі відео робіт «З любов’ю до Бердичева»

У 2009 році до скарбнички творчих досягнень колективу додалась перемога  Тетяни Ігнатенко в обласному конкурсі «Перша нота», який проходив за підтримки губернатора області Юрія Забели.

За визначні заслуги у галузі «культура», керівнику колективу вручено відзнаку міського голови на церемонії підведення підсумків року «Історію пише Бердичів 2009».

У 2010 році солістка студії «Час» Тетяна Ігнатенко стала Дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Червона рута» (м.Київ).

У 2011 році  студія «ЧАС» звітував разом з колективами МПК у м. Житомир, де і отримали заслужену найвищу нагороду ГРАН-ПРІ.

2012 рік участь у  Міжнародних торгах хліба \м.Явор, Польща\

2013 рік: учасники колективу студії «Час» активно приймали участь у концертних програмах та у загальноміських заходах.

2014 рік участь у  Міжнародних торгах хліба \м.Явор, Польща\

2015 рік: солістка Тетяна Ігнатенко Народної аматорської студії «Час»  здобула І місце на Всеукраїнському вокально-танцювальному конкурсі «Зірка країни» (м.Одеса). Також у 2015 році Тетяна Ігнатенко отримала диплом за активну участь на Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі- конкурсі «Музика сердець». Соліст Сергій Іванович Ігнатенко Народної аматорської студії «Час»  здобув І місце в номінації «Вокальні твори» на конкурсі самодіяльних композиторів Житомирщини «Аколада». Солістка Валерія Воєводіна отримала сертифікат півфіналіста на вокальному  конкурсі юних талантів «Young Voice».

2016 рік: солістка Валерія Воєводіна Народної аматорської студії «Час» отримала диплом І ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» на І фестивалі- конкурсі вокально-інструментальної творчості учнівської молоді «Музика, що єднає молодь», та диплом ІІ ступеня в номінації «Естрадний спів 2 вікова категорія соло» на V ювілейному міському конкурсі дитячої творчості «Сузір’я Бердичева».

2017 рік: колектив Народної аматорської студії «Час»  постійно вдосконалює свій творчий рівень, активно беручи участь у концертних програмах та у загальноміських заходах. Також у 2017 році керівник студії «Час» Сергій Ігнатенко написав нові авторські  пісні.

Контакти

  • +380 (4143) 4-11-80, +380 (98) 626-17-24
  • МПК: пл. Мистецька,1

    ТЕАТР: вул. Європейська, 21

Каса

  • +380 (98) 626-17-24
  • Каса МПК працює щоденно з 10:00 по 18:00

    Театральна каса працює з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 17:00

    *У вихідні дні квитки до театру можна придбати в касі МПК

АДРЕСА

Україна, м. Бердичів
пл. Мистецька, 1

X