Свята, що нерозривно повязані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію – День захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці розпочали відзначати в Бердичеві з урочистостей, що пройшли у міському Палаці культури 12 жовтня.

Перед святковим концертом з нагоди Дня захисника на Мистецькій площі бердичівляни із захопленням спостерігали за демонстрацією бойових вмінь та навичок військовослужбовцями Сил спеціальних операцій. Окрім того, отримали нагоду оглянути військову техніку, чому особливо раділи саме діти.

Захищати рідну землю – завжди було справою честі та гідності відважних визволителів України усіх поколінь. Їх героїчні подвиги продовжують українські військові, які мужньо боронять східні кордони держави. І саме 14 жовтня ми традиційно вшановуємо представників усіх поколінь, які продемонстрували приклади героїзму та вірності Батьківщині, захищаючи Україну в усі історичні епохи – від доби мужньої козаччини до наших днів.

«Держава сильна тоді, коли має боєздатну армію та може протистояти ворогові. Саме від захисників України залежить її міць, безпека,, а значить і наше з вами майбутнє. Ми шануємо свою історію, віддаємо данину памяті захисникам України усіх поколінь. А сьогодні, у часи непростих випробувань, в першу чергу, вклоняємося нинішнім героям. Тим, хто віддав своє життя за її цілісність і саме зараз боронить її незалежність», – зазначив міський голова Василь Мазур.

З вітальними словами у святковій залі виступили в.о. командира 26 Бердичівської артбригади Петро Нестеренко, заступник командира війської частини А2772 полковник Сергій Шевчук, т. в. о. заступника командира з морально-психологічного забезпечення військової частини А2927 старший лейтенант Артур Устименко.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службового обов’язку військовиків нагородили Грамотами міської ради.

У скорботній хвилині мовчання присутні в залі схилили голови перед пам’яттю земляків, які поклали  молоде життя в ім’я миру в державі. Кожного згадали поіменно.

Матеріали взяті з сайту інтернет видання “Бердичівський погляд”: http://berdpo.info/

Автор статті: Соломія Мишко

Контакти

  • +380 (4143) 4-11-80, +380 (98) 626-17-24
  • МПК: пл. Мистецька,1

    ТЕАТР: вул. Європейська, 21

Каса

  • +380 (98) 626-17-24
  • Каса МПК працює щоденно з 10:00 по 18:00

    Театральна каса працює з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 17:00

    *У вихідні дні квитки до театру можна придбати в касі МПК

АДРЕСА

Україна, м. Бердичів
пл. Мистецька, 1

X