Семидесятиріччя  для цього медичного закладу – це не лише поважний  вік, це і  важливий етап створення якісного та доступного медичного обслуговування.   Проста формула, що складається із злагодженої роботи великого колективу помножена на професіоналізм та співчуття до кожного – це роки врятованих життів, роки невтомної праці, роки сподівань та позитивних змін. Наш бердичівський госпіталь називають своєрідним оазисом здоров’я для ветеранів Житомирщини.   Це сучасний лікувально-діагностичний заклад, в якому учасники бойових дій, інваліди війни,   можуть  пройти необхідне лікування та реабілітацію.  Останнім часом, пацієнтів у госпіталі додалося, адже тепер тут  проходять огляди та реабілітацію  учасники бойових дій  АТО. Така нова сторінка історії закладу ставить вищі вимоги до матеріально-технічного забезпечення, методів лікування.

Саме тут, ті  хто потребує допомоги,   можуть отримати омріяне спасіння і полегшення від хвороб, знову відчути у собі такі необхідні життєві сили .

Приємно спостерігати, як медичний персонал вкладає душу в свою роботу, живе нею, робить її на совість, ніколи не допускає байдужого ставлення  до своїх пацієнтів.

Нехай у задумах буде успіх, у повсякденних  справах – підтримка однодумців, у серці – тепло і сонячно від людської вдячності!

Залишити відповідь

X