“Школа національного мислення”: перемога за дівчатами!

31 жовтня, у приміщенні МПК відбулась запекла інтелектуальна боротьба між шкільними командами хлопців та дівчат за звання найрозумнішого любителя історії України. Темою зустрічі було обрано саме українське козацтво та пізнання справжнього життя запорізького козака. У напруженому двобої старшокласників, в останньому раунді капітанів Іллі та Марини, перемогу вирвала команда дівчат! Вітаємо!!!

Halloween в стилі ROCK

Вчора у МПК ім. Шабельника відбулося грандіозне свято під назвою Halloween. Таємничі гадання, невгамовні веселощі, професійний грим та шалена рок-музика – все це зробило містичне свято для молоді міста незабутнім.

В Бердичеві славили захисників України

Свята, що нерозривно повязані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію – День захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці розпочали відзначати в Бердичеві з урочистостей, що пройшли у міському Палаці культури 12 жовтня. […]

Ми роду козацького діти, землі української цвіт!

Козаки та козачки! Українці та україночки!

Цієї суботи ми чекаємо усіх бердичівлян на Центральній площі міста! “А чому?” – спитаєте ви. Тому що в цей день вся Україна святкує День Захисника України, День козацтва та свято Покрови та Святої Богородиці.

На вас чекають веселі ігри та козацькі забави! Будемо ліпити вареники, […]

Контакти

  • +380 (4143) 4-11-80, +380 (98) 626-17-24
  • МПК: пл. Мистецька,1

    ТЕАТР: вул. Європейська, 21

Каса

  • +380 (98) 626-17-24
  • Каса МПК працює щоденно з 10:00 по 18:00

    Театральна каса працює з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 17:00

    *У вихідні дні квитки до театру можна придбати в касі МПК
X