13 жовтня,  у переддень великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці і покровительки українського  воїнства в міському Палаці культури імені Шабельника О.А. відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди   День захисника України.

Це свято символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Це  День пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності захисникам України – ветеранам Другої світової війни.  Це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від ворога,   день тих, хто поклав своє життя на сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

За три роки трагічних і героїчних подій на сході України у нашому місті склалася і утвердилася традиція честі і пам’яті: вшановувати наших земляків – бердичівлян, які віддали життя захищаючи цілісність і суверенітет рідної держави, покладаючи квіти і запалюючи вогонь світлої пам’яті біля меморіальних дощок, встановлених на їх честь. Біля цих пам’ятних місць збираються рідні, друзі, керівництво міста, учителі та учні шкіл, де навчались наші герої, щоб сказати: вклоняємось і не забуваємо.

З головної сцени міста линули розповіді  про загиблих героїв, згадували їх – усіх разом і кожного окремо.

Зі словами вдячності звернувся до усіх міський голова Василь Костянтинович Мазур. У своєму виступі він зазначив:

Присутніх привітав Народний депутат України Олександр Васильович Ревега, представники військових частин міста, голова «Спілки учасників бойових дій АТО Бердичева та бердичівського району – Павло Гайдаманчук.

Вшановуючи живих, пам’ятаючи про загиблих, попросимо щиро Пресвяту Богородицю, щоб покрила своїм омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, плекала мужність українських військовослужбовців й оберігала їхні життя.

Залишити відповідь

Контакти

  • +380 (4143) 4-11-80, +380 (98) 626-17-24
  • МПК: пл. Мистецька,1

    ТЕАТР: вул. Європейська, 21

Каса

  • +380 (98) 626-17-24
  • Каса МПК працює щоденно з 10:00 по 18:00

    Театральна каса працює з понеділка по п’ятницю з 13:00 до 17:00

    *У вихідні дні квитки до театру можна придбати в касі МПК
X